DOPRAVA


Do ktorých krajín doručujete?

Posielame do väčšiny európskych krajín vrátane Slovenska a Českej republiky. Ak vaša oblasť nie je k dispozícii na doručenie, kontaktujte nás mailom na info@cremeplaymats.com, radi vám dopravu do vašej destinácie naceníme a zabezpečíme. 


Kedy a ako rýchlo expedujete objednávky?

Objednávky spracovávame každý deň od pondelka do piatku, okrem slovenských štátnych sviatkov. Každú objednávku prijatú v pracovný deň pred 8:00h ráno sa snažíme pripraviť a odoslať ešte v daný deň. Občas sa čas prípravy a spracovania vašej objednávky môže predĺžiť, mal by však trvať  maximálne 1 alebo 2 pracovné dni. Od prijatia e-mailu s potvrdením o odoslaní môžete brať do úvahy prepravné časy uvedené nižšie. Tieto dodacie lehoty nezahŕňajú soboty, nedele a slovenské štátne sviatky. 

Ak vaša objednávka zahŕňa jeden alebo viac produktov, ktoré sú na predobjednávku, vaša zásielka bude odoslaná až keď budú všetky položky dostupné na sklade.


Koľko bežne trvá doprava?

Doprava kuriérskou službou DPD zvyčajne trvá 1-2 pracovné dni od expedície. Tieto lehoty platia pre Slovensko, Českú republiku, Maďarsko, Rakúsko, Poľsko a Nemecko. Dodacie lehoty pre ostatné európske krajiny sú 3-6 pracovných dní od expedície. Doručovanie objednávok je realizované počas pracovných dní s výnimkou slovenských štátnych sviatkov. 


Budem môcť moju zásielku sledovať?

Akonáhle bude vaša objednávka odoslaná, dostanete na váš e-mail číslo zásielky a link na jej sledovanie. 


STAROSTLIVOSŤ


Je podložka pripravená na používanie hneď ako ju doma rozbalím?

Keďže podložky sú v balení dlhší čas pevne zrolované, dajte im po rozbalení čas, aby sa na zemi úplne vyrovnali. Podložku položte tak, aby neposlušné konce smerovali nadol a nie naopak. Vyhnete sa tak doma prípadnému zakopnutiu o nerovný povrch. Ak ste netrpezliví a chcete si novú podložku užívať čo najskôr, skúste neposlušné konce viackrát zrolovať opačným smerom, ako boli v pôvodnom balení. Pomôže to podložke narovnať sa a deti sa môžu o to skôr tešiť z novej pohodlnej hracej zóny. 


Ako sa treba o podložku starať, aby vydržala čistá a krásna?

Nebojte sa, stačí dodržiavať pár jednoduchých pravidiel! Čo sa týka čistenia, odporúčame používať vlhkú handričku prípadne vlažnú vodu s trochou jemného mydla a očistiť podložku čo najskôr po nehode, aby ste sa vyhli trvalým škvrnám.  Po očistení nezabudnite nechať povrch uschnúť, aby sa na ňom nikto nepošmykol. 

Čo neodporúčame, je čistenie agresívnymi čistiacimi prostriedkami, alkoholom, detskými vlhčenými utierkami ani prírodnými čistiacimi prostriedkami, ktoré obsahujú oleje. Takého čistenie ako aj vysávanie či čistenie rotačnými kefami môžu podložku poškodiť. 

Podložky v našej ponuke vydržia veľa, napriek tomu dávajte pozor na ostré predmety, ktoré by mohli povrch podložky prepichnúť alebo roztrhnúť. 


Môžem na podložku umiestniť nábytok?

Neodporúčame na podložku klásť ťažké predmety. Mohli by na nej vzniknúť nenapraviteľné stopy. 


Môžem podložku používať aj v exteriéri?

Kedže chceme, aby vám podložka vydržala v dobrej kondícii čo najdlhšie, jej používanie vonku neodporúčame. Každopádne, ak sa rozhodnete predsalen ju zobrať von, nevystavujte ju na dlhšiu dobu vysokým teplotám ani priamemu slnečnému žiareniu, takto by mohla vyblednúť alebo zmeniť farebnosť.  


Je podložka vhodná aj pre domácich miláčikov?

Toto veľmi záleží od konkrétneho zvieratka.  Psíci alebo iní maznáčikovia, ktorí radi hrabú alebo škriabu, by mohli spôsobiť škody. Je to teda na vašom zvážení, či zvieratko na podložku pustíte alebo nie. Radi by sme však upozornili, že poškodenia spôsobené zúbkami alebo pazúrmi, žiaľ, v rámci reklamácie nebudeme môcť uznať. 


Je normálne, že moja podložka po čase jemne zmenila farbu?

Jemná zmena farby sa na podložkách časom môže objaviť. Ide o prirodzený proces starnutia materiálu, ktorý nie je ošetrený škodlivými toxickými stabilizátormi. Proces starnutia môže urýchliť vysoká teplota, vlhkosť, dlhodobé vystavenie podložky slnečnému žiareniu alebo agresívne čistenie. 

Aby vám podložka vydržala krásna čo najdlhšie, dodržujte prosím odporúčania uvedené vyššie. 


Poškodenia tovaru spôsobené nerešpektovaním odporúčaní ohľadom správneho používania a starostlivosti nebudú v prípade reklamácie uznané. 


VRÁTENIE TOVARU


Môžem tovar zakúpený u vás vrátiť?

Veríme, že sa do vašej novej podložky zamilujete, no ak by ste si predsalen kúpu rozmysleli, ozvite sa nám čo najskôr, aby sme sa dohodli na vrátení tovaru. Vrátenie tovaru je potrebné zrealizovať do 14 dní odo dňa doručenia a podložka musí byť nepoužívaná, v pôvodnom stave aj balení vrátane všetkých obalov a tlačovín.  

Po obdržaní vráteného tovaru vás budeme kontaktovať, aby sme sa dohodli na refundácii. 

Vyhradzujeme si právo zamietnuť vrátenie tovaru po uplynutí 14 dňovej lehoty alebo tovaru, ktorý nebol vrátený v pôvodnom stave či pôvodnom obale. 


Čo mám robiť, ak mi prišiel poškodený tovar?

Nemalo by sa to stať, ale ak ste od nás predsalen obdržali tovar, ktorý je poškodený, kontaktujte nás prosím ihneď, nakoľko je takýto tovar potrebné nahlásiť do 2 dní od prevzatia zásielky.